fbpx

Plisy

Skutecznie walczymy z rażącym słońcem

Charakterystyka

Żaluzje plisowane nazywane także plisami są to jedne z najbardziej popularnych rozwiązań na rynku i w naszej bogatej ofercie.
Największą zaletą tego produktu jest dowolność w zasłonięciu powierzchni Naszego okna. Plisa dzięki swojej konstrukcji może poruszać się w dwóch kierunkach.
Konstrukcja żaluzji plisowanej pozwala na pracę praktycznie w każdej płaszczyźnie, pion, skos a nawet poziom. Co czyni plisę bardzo uniwersalnym rozwiązaniem wykorzystywanym w oknach dachowych. Dodatkowo plisa może być montowana w oknach o nietypowych kształtach, np.: trójkątnych lub trapezowych. Budowa plisy pozwala także na montaż w oknach przesuwnych gdzie jest bardzo mało miejsca na inne standardowe rozwiązania.

Plisy to nie tylko rozwiązanie bardzo efektowne dla użytkowników. Cechuje się ono również funkcjonalnością i bardzo łatwą możliwością utrzymywania ich w czystości. Jest to związane z prostym sposobem ich zdemontowania, a następnie wyprania. Można je z powodzeniem wykorzystać nie tylko w przypadku tworzenia wystroju domów, ale także ogrodów zimowych.

Galeria

Zobacz również

Żaluzje drewniane

Rolety rzymskie

Żaluzje pionowe

Zasłony panelowe

Nam możesz zaufać!

Ponad 23 lata doświadczenia w branży jest Twoją gwarancją jakości.

2 lata gwarancji

Serwis pogwarancyjny

MAGAS, NIP: 588 191 24 64

Projekt: Venartus

Kontakt

Rumia, Piłsudskiego 31

Polityka Prywatności

58 782 11 12
+48 602 651 054

Call Now Button